Термини отворених врата

 

ИМЕ НАСТАВНИКА

ТЕРМИНИ

ДАН

I СМЕНА

II СМЕНА

1.

Весна Крчмаревић

уторак

1105-1150

1635-1720

2.

Ана Лазовић

уторак

1015-1100

1545-1630

2.

Хелена Калинче

понедељак

925-1010

1445-1540

3.

Ружица Угљеваревић

уторак

1100-1145

1530-1715

4.

Зоран Кулагић

среда

1105-1130

1635-1720

5.

Данијела Пауновић

четвртак

1015-1100

1545-1630

6.

Јелена Драгић

четвртак

1150-1240

1725-1810

7.

Радмила Радојковић

понедељак

815-905

1350-1435

8.

Срећко Антуновић

понедељак

1105-1150

1635-1720

9.

Драгана Нисић-Јаковљевић

понедељак

905-1010

1445-1540

10.

Ана Томић

уторак

1015-1100

1545-1630

11.

Борис Јекнић

среда

815-905

1350-1435

12.

Александра Чолић

петак

(Радинац)

925-1010

1540-1625

Среда

(Врбовац)

 

1330-1415

Уторак

(Раља)

1215-1300

 

13.

Невена Јовановић

петак

820-905

1435-1520

14.

Весна Марић

среда

925-1010

1540-1625

15.

Ленка Миловановић

уторак

1105-1150

1720-1805

16.

Љиљана Светозаревић

понедељак

820-905

1435-1520

17.

Јелица Бабић

четвртак

1105-1150

1720-1805

18.

Наташа Ђорђевић-Арсић

понедељак

925-1010

1540-1625

19.

Јасмина Јовановић

уторак

925-1010

1540-1625

20.

Виолета Крстић

понедељак

1015-1100

1630-1715

21.

Биљана Миловановић

понедељак

1105-1150

1720-1805

22.

Данијела Адамовић

петак

730-815

1345-1400

23.

Данијела Симић

петак

820-905

1435-1520

24.

Надица Синадиновић

уторак

820-905

1435-1520

25.

Јелена Јаковљевић

понедељак

820-905

1350-1435

26.

Тања Петровић-Гавриловић

петак

1015-1100

1545-1630

27.

Љиљана Лазић

четвртак

730-815

1300-1345

28.

Бранко Вукосављевић

петак

1015-1100

1545-1630

29.

Глорија Тодоровић

петак

925-1010

1445-1540

30.

Гордана Реџић

четвртак

1015-1100

1545-1630

31.

Драган Живанић

среда

1015-1100

1545-1630

32.

Вишња Васиљевић

среда

925-1010

1455-1540

32.

Анета Вранић

среда

1415-1500

1415-1500

33.

Момир Гаговић

понедељак

1015-1100

1545-1630

34.

Ивана Шијаковић-Миленковић

уторак

820-905

1435-1520

35.

Горан Крчмаревић

среда

7 - 730

1500-1545

36.

Јасмина Мишић

понедељак

1155-1240

1725-1810

37.

Гајана Прелевић

четвртак

1015-1100

1240-1300

38.

Јасмина Тошић

понедељак

1.

 

39.

Никола Максимов

уторак

(Радинац)

925-1010

1455-1540

понедељак

(Врбовац)

920-1005

 

40.

Јелена Ђокић

понедељак

(Врбовац)

 

1415-1500

41.

Марина Величковић

понедељак

(Врбовац)

 

1515-1600

42.

Марија Милошевић

понедељак

(Врбовац)

 

1240-1325

43.

Зорица Митић

понедељак

(Врбовац)

 

1345-1400

44.

Љиљана Ђурић

уторак

(Врбовац)

920-1005

 

45.

Александра Јеленковић

петак

(Врбовац)

1010-1055

 

46.

Миленија Миленковић

понедељак

(Раља)

1130 -1215

1630-1715

47.

Драгица Јовановић

петак

(Раља)

1130 -1215

1630-1715

48.

Снежана Терзић

понедељак

(Раља)

1130 -1215

1630-1715

49.

Снежана Ђиновић

петак

(Раља)

1130 -1215

1630-1715

  1. Термини ОТВОРЕНИХ ВРАТА су намењени индивидуалним разговорима родитеља са разредним старешинама и наставницима.
  2. Термин за ОТВОРЕНИ ДАН ШКОЛЕ је свака последња среда у месецу. У овом термину родитељи могу да присуствују образовно – васпитном раду уз обавезну претходну најаву, најмање три дана пре.

                                                                            Директор                                            

Јасмина Бранковић

 

 

Погодака: 154