Термини отворених врата

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА

ИМЕ НАСТАВНИКА

ТЕРМИНИ

ДАН

I СМЕНА

II СМЕНА

1.

Весна Крчмаревић

уторак

11:05-11:50

16:35-17:20  

2.

Ана Лазовић

уторак

10:15-11:00

15:45-16:30

2.

Хелена Калинче

понедељак

9:25-10:10

14:45-15:40

3.

Ружица Угљеваревић

уторак

11:00-11:45

16:30-17:15

4.

Зоран Кулагић

среда

11:05-11:50

16:35-17:20

5.

Данијела Пауновић

четвртак

10:15-11:00

15:45-16:30

6.

Јелена Драгић

четвртак

11:50-12:40

17:25-18:10

7.

Радмила Радојковић

понедељак

8:15-9:05

13:50-14:35

8.

Срећко Антуновић

понедељак

11:05-11:50

16:35-17:20

9.

Драгана Нисић-Јаковљевић

понедељак

9:25-10:10

14:55-15:40

10.

Ана Томић

уторак

10:15-11:00

15:45-16:30

11.

Борис Јекнић

среда

8:15-9:05

13:50-14:35

12.

Александра Чолић

петак

(Радинац)

9:25-10:10

15:40-16:25

Среда

(Врбовац)

 

13:30-14:15

Уторак

(Раља)

12:15-13:00

 

13.

Невена Јовановић

петак

8:20-9:05

14:35-15:20

14.

Весна Марић

среда

9:25-10:10

15:40-16:25

15.

Ленка Миловановић

уторак

11:05-11:50

17:20-18:05

16.

Љиљана Светозаревић

понедељак

8:20-9:05

14:35-15:20

17.

Јелица Бабић

четвртак

11:05-11:50

17:20-18:05

18.

Наташа Ђорђевић-Арсић

понедељак

9:25-10:10

15:40-16:25

19.

Јасмина Јовановић

уторак

9:25-10:10

15:40-16:25

20.

Виолета Крстић

понедељак

10:15-11:00

16:30-17:15

21.

Биљана Миловановић

понедељак

11:05-11:50

17:20-18:05

22.

Данијела Адамовић

петак

7:30-8:15

13:45-14:30

23.

Данијела Симић

петак

8:20-9:05

14:35-15:20

24.

Надица Синадиновић

уторак

8:20-9:05

14:35-15:20

25.

Јелена Јаковљевић

понедељак

8:20-9:05

13:50-14:35

26.

Тања Петровић-Гавриловић

петак

10:15-11:00

15:45-16:30

27.

Љиљана Лазић

четвртак

7:30-8:15

13:00-13:45

28.

Бранко Вукосављевић

петак

10:15-11:00

15:45-16:30

29.

Глорија Тодоровић

петак

9:25-10:10

14:45-15:40

30.

Гордана Реџић

четвртак

10:15-11:00

15:45-16:30

31.

Драган Живанић

среда

10:15-11:00

15:45-16:30

32.

Вишња Васиљевић

среда

9:25-10:10

14:55-15:40

32.

Анета Вранић

среда

14:15-15:00

14:15-15:00

33.

Момир Гаговић

понедељак

10:15-11:00

15:45-16:30

34.

Ивана Шијаковић-Миленковић

уторак

8:20-9:05

14:35-15:20

35.

Горан Крчмаревић

среда

7:00 – 7:30

15:00-15:45

36.

Јасмина Мишић

понедељак

11:55-12:40

17:25-18:10

37.

Гајана Прелевић

четвртак

10:15-11:00

12:40-13:00

38.

Јасмина Тошић

понедељак

1.

 

39.

Никола Максимов

уторак

(Радинац)

9:25-10:10

14:55-15:40

понедељак

(Врбовац)

9:20-10:05

 

40.

Јелена Ђокић

понедељак

(Врбовац)

 

14:15-15:00

41.

Марина Величковић

понедељак

(Врбовац)

 

15:15-16:00

42.

Марија Милошевић

понедељак

(Врбовац)

 

12:40-13:25

43.

Зорица Митић

понедељак

(Врбовац)

 

13:45-14:30

44.

Љиљана Ђурић

уторак

(Врбовац)

9:20-10:05

 

45.

Александра Јеленковић

петак

(Врбовац)

10:10-10:55

 

46.

Миленија Миленковић

понедељак

(Раља)

11:30 -12:15

16:30-17:15

47.

Драгица Јовановић

петак

(Раља)

11:30 -12:15

16:30-17:15

48.

Снежана Терзић

понедељак

(Раља)

11:30 -12:15

16:30-17:15

49.

Снежана Ђиновић

петак

(Раља)

11:30 -12:15

16:30-17:15

  1. Термини ОТВОРЕНИХ ВРАТА су намењени индивидуалним разговорима родитеља са разредним старешинама и наставницима.
  2. Термин за ОТВОРЕНИ ДАН ШКОЛЕ је свака последња среда у месецу. У овом термину родитељи могу да присуствују образовно – васпитном раду уз обавезну претходну најаву, најмање три дана пре.
Погодака: 289