Термини отворених врата

ИМЕ НАСТАВНИКА

ТЕРМИНИ

ДАН

I СМЕНА

II СМЕНА

1.

Драгана Миленковић

Четвртак

09.25-10.10

14.55-15.40

2.

Наташа Рашковић

Четвртак

10.15.-11.00

15.30-17.15

3.

Хелена Калинче

Понедељак

08.20-09.05

13.50-14.35

4.

Ружица Угљеваревић

Петак

11.00-11.45

16.30-17.15

5.

Зоран Кулагић

Понедељак

12.00-12.45

17.25-18.10

6.

Данијела Пауновић

Четвртак

11.55-12.40

17.25-18.10

7.

Јелена Драгић

Среда

08.15-09.05

13.45-14.35

8.

Радмила Радојковић

Понедељак

10.10-11.00

15.40-16.30

9.

Срећко Антуновић

Среда

09.25-10.10

14.55-15.40

10.

Драгана Нисић-Јаковљевић

Уторак

08.20-09.05

14.50-15.35

11.

Ана Томић

Уторак

09.25-10.10

14.55-15.40

12.

Борис Јекнић

Среда

11.00-11.50

16.30-15.20

13.

Александра Чолић

(Радинац)Петак

11.50-12.30

         03.00-13.45

(Врбовац)Понедељак

12.20-12.40

 

(Раља)

Четвртак

11.30-12.15

 

14.

Невена Јовановић

Понедељак

10.15-11.00

16.30-17.15

15.

Весна Марић

Среда

10.15-11.00

16.30-17.15

16.

Ленка Миловановић

Среда

09.30-10.10

         15.45-16.25

17.

Љиљана Светозаревић

Понедељак

08.20-0905

14.35-15.20

18.

Јелица Бабић

Четвртак

08.20-09.05

14.35-15.20

19.

Наташа Ђорђевић-Арсић

Уторак

08.20-09.05

14.35-15.20

20.

Јасмина Јовановић

Петак

08.20-09.05

14.35-15.20

21.

Виолета Крстић

Уторак

09.25-10.10

15.40-16.25

22.

Биљана Миловановић

Уторак

10.25-11.00

16.25-17.20

23.

Данијела Адамовић

Уторак

08.20-09.05

15.40-16.25

24.

Данијела Симић

Петак

09.25-10.10

14.35-15.20

25.

Надица Синадиновић

Понедељак

09.25-10.10

15.40-16.25

26.

Јелена Јаковљевић

Уторак

08.20-09.05

13.50-14.35

27.

Тања Петровић-Гавриловић

Среда

11.05-11.50

         16.05-17.20

28.

Љиљана Лазић-Чабрић

Петак

10.15-11.00

         15.45-16.30

29.

Бранко Вукосављевић

Среда

11.05-11.50

16.35-17.20

30.

Глорија Тодоровић

Петак

08.25-09.10

13.55-14.35

31.

Гордана Реџић

Уторак

10.15-11.00

15.45-16.00

32.

Драган Живанић

Понедељак

11.05-11.50

16.35-17.20

33.

Вишња Васиљевић

Понедељак

08.20-09.05

               13.50-14.35

34.

Анета Вранић

Среда

11.30-12.15

               12.30-13.15

35.

Момир Гаговић

Радинац,

Уторак

Врбовац,

Четвртак

10.00-10.15

10.00-10.45

 

36.

Ивана Шијаковић-Миленковић

Четвртак

12.00-13.00

 

37.

Горан Крчмаревић

Уторак

09.00-10.00

15.00-16.00

38.

Јасмина Мишић

Среда

10.15-11.00

15.45-16.30

39.

Гајана Прелевић

Четвртак

09.00-09.30

14.30-15.00

40.

Јасмина Тошић

Уторак

07.30-08.00

13.45-14.15

41.

Никола Максимов

(Радинац)Уторак

12.45-13.30

18.15-19.00

(Врбовац)Понедељак

09.20-10.05

09.20-10.05

42.

Анђелина Циkота Филић

(Врбовац)

Среда

14.15-15.00

 

43.

Марија Милошевић

(Врбовац)

Понедељак

12.40-13.25

 

44.

Зорица Митић

(Врбовац)

Понедељак

14.15-15.00

 

45.

Љиљана Ђурић

(Врбовац)

Уторак

09.30-10.00

 

46.

Александра Јеленковић

(Врбовац)

Петак

10.30-11.00

 

47.

Миленија Миленковић

(Раља) Уторак

10.35-11.20

12.15-13.00

48.

Драгица Јовановић

(Раља) Уторак

   09.50-10.35

13.00-14.30

49.

Снежана Терзић

(Раља) Петак

   12.15-13.00

 

50.

Снежана Ђиновић

(Раља) Петак

12.15-13.00

 

51.

Арсић Немања

Радинац

Уторак

 08.30-09.30

       14.00-15.00

52.      

Марјан Мићић

Радинац

Уторак

   12.30-13.00

       18.00-19.00

  1. Термини ОТВОРЕНИХ ВРАТА су намењени индивидуалним разговорима родитеља са разредним старешинама и наставницима.
  1. Термин за ОТВОРЕНИ ДАН ШКОЛЕ је свака последња среда у месецу. У овом термину родитељи могу да присуствују образовно – васпитном раду уз обавезну претходну најаву, најмање три дана пре.

                         Директор                                  

Јасмина Бранковић