Обавештење за наставу на даљину

Објављено понедељак, 16 март 2020 Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Република Србија

ОШ "ИВО АНДРИЋ"

Број:263/2020

Дана: 16.03.2020.

Р а д и н а ц

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавају се ученици и наставници разредне и предметне наставе да је почетак реализације образовно-васпитног рада учењем на даљину 17. март 2020. године.

Едукативни садржаји за учење на даљину ће се емитовати на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3), почев од 8,00 часова, шест дана у недељи.

Часови ће бити емитовани на РТС Канал 3 према распореду по разредима који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја (www.rasporednastave.gov.rs).

На школском сајту биће постављен банер са линком ка сајту www.rasporednastave.gov.rs и ка обавештењима која се односе на емитовање часова на РТС Канал 3.

О свим даљим информацијама и упутствима за поступање ученици и родитељи ће бити обавештевани путем сајта школе, електронском поштом, Viber група.

За ученике 8. разреда емитоваће се едукативни садржаји у блоковима од по 3 часа дневно, од којих ће 2 увек бити српски језик и математика а трећи час један од предмета који се полаже на завршном испиту.

Молимо ученике да поштују упутства школе и свих надлежних органа.

Јасмина Бранковић