Општинско такмичење у знању страних језика

Објављено субота, 09 фебруар 2019 Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Поштоване колеге,

Задовољство нам је да Вас обавестимо да ће се општинско такмичењеу знању страних језика одржати у ОШ “Иво Андрић“ у Радинцу по следећем распореду и сатници:

•          23.02.2019. године енглески у 11.00 часова
  •          24.02.2019. године немачки, руски, француски, италијански, шпански језик у 11.00 часова

Молимо да Ваше ученике пријавите најкасније до 20.02.2019.године уследећој форми на е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Име и презиме ученика

Страни језик

Наставник

За све информације можете се обратити на телефон 026/701-455 или е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., а сва обавештењаи нове пропозиције могу се наћи на сајту Друштва за стране језике.

Молимо вас да обавестите ваше наставнике, пратиоце ученика, да ће бити ангажовани за дежурство и за рад у комисијама за преглед тестова.

Радујемо се вашем доласку и желимо Вам успех на такмичењу.