Пролећни распуст

Објављено среда, 28 март 2018
Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Обавештавају се ученици и наставници разредне и предметне наставе да пролећни распуст почиње у понедељак, 2. априла 2018. године а завршава се у понедељак, 9. априла 2018. године.

Први наставни дан је уторак, 10. април 2018. године.

Настава ће се одвијати по следећем распореду:

Радинац

Предметна настава – пре подне

Разредна настава и СО – по подне

Врбовац

Предметна настава – пре подне

Разредна настава – по подне

Раља

II и IV разред – пре подне

I и III разред – по подне

Свим ученицима и наставницима честитамо предстојеће ускршње празнике и желимо пријатан пролећни распуст!

Окружно такмичење у знању страних језика

Објављено петак, 23 март 2018

Поштоване колеге,

Задовољство нам је да вас обавестимо да ће се окружно такмичење

у знању страних језика за Подунавски округ одржати у ОШ “Иво Андрић“ у Радинцу дана 25.03.2018. године по следећој сатници:

-           енглески, немачки, руски, француски, италијански језик, у        13.00 часова

За све информације можете се обратити на телефон 026/701-078 или е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.">Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .

Молимо вас да обавестите ваше наставнике, пратиоце ученика, да ће бити ангажовани за дежурство и за рад у комисијама за преглед тестова.

Радујемо се вашем доласку и желимо Вам успех на такмичењу.

Јасмина Бранковић

Бесплатни уџбеници

Објављено четвртак, 01 март 2018
Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Обавештавају се ученици и родитељи, односно други законски заступници да ће Министарство просвете, науке и технолошког развоја, обезбедити бесплатне уџбенике, за следеће категорије ученика:

- ученици из породица које примају новчану социјалну помоћ (родитељи достављају фотокопију решења којим се утврђује право на остваривање социјалне новчане помоћи);

- ученици са сметњама у развоју и инвалидитетом (који основношколско образовање и васпитање стичу по индивидуалном образовном плану – ИОП 1 и ИОП 2), (не доставља се документација, јер школа поседује податке о наведеним ученицима)

- ученици који су у породици треће или свако наредно рођено дете које је у систему школовања (средња школа, факултет) (родитељи доносе потврду образовно-васпитне установе о својству ученика, односно студента за старију децу, што значи да сва старија деца морају да буду на школовању).

Родитељи ученика се пријављају и доносе неопходну документацију учитељу, односно разредном старешини најкасније до 9. марта 2018. године.

Настава у природи-рате

Објављено среда, 17 јануар 2018
Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Обавештавају се ученици III и IV разреда о цени и динамици исплате рата за наставу у природи.

разред

укупна цена