"Зближавање генерација", приказ пројеката

28.06.2017.г. на родитељском састанку одељења 6-3, родитељима и присутним ученицима је презентован пројекат на коме су њихова деца радила ове школске године са наставницом Информатике Драганом Нисић и Историје Вишњом Васиљевић, на порталу eTwinning. Презентована је завршна електронска књига у којој се налазе најважнији радови овог пројекта.

Још једном се захваљујемо свим родитељима, бакама и декама на учешћу у пројекту! Надамо се да сте и ви уживали!

BeFunky Collage - Copy

Са наставницом Вишњом

Ученици одељења 6-3 учествовали су са наставницом историје Вишњом Васиљевић на еTwinning пројекту Зближавање генерација, који је трајао током целе школске године. У њему је учествовало још 9 одељења из различитих земаља Европе (Молдавија, Грчка, Словачка, Чешка, Аустрија, Пољска, Белгија, Турска, Хрватска) са 16 наставника и 199 ученика.

Опширније: Са наставницом Вишњом

Театар од снова

Ове године наша школа учествовала је на 9. јубиларном такмичењу младих глумаца Театар од снова које организује ОШ „Бранко Радичевићˮ из Лугавчине.

Наша школа представила се изванредном представом Златка Грушановића Орфеј и Еуридика која на комичан начин дочарава живот глумаца у позоришту, потешкоће редитеља, а уједно нас подсећа и на грчку митологију.

Опширније: Театар од снова

Прослава Светог Саве

Верници и Српска православна црква 27. јануара славе дан утемељивача српске цркве, државе и школства – Светог Саве. И наша школа је у складу са обичајима обележила Савиндан. Пре почетка програма обављен је славски обред који подразумева сечење колача. Свештеник је заједно са директорком школе и многим ђацима пресекао славски колач.

Опширније: Прослава Светог Саве

Резултати окружног такмичења у знању страних језика

strani jeziciУ суботу 25.03.2017. у нашој школи одржано је окружно такмичење у знању страних језика за ученике осмог разреда.

Записнике можете погледати на следећим линковима:

Опширније: Резултати окружног такмичења у знању страних језика