Е-дневник

Поштовани родитељи,

вероватно сте упознати са постојањем новог школског сервиса "ЕЛЕКТРОНСКИ ДНЕВНИК" у нашој школи. Сходно савременим светским трендовима информатизације привреде и друштва увели смо у школу електронско оцењивање у нади да ћемо педагошки рад саме школе подићи на један виши ниво, а Вама као родитељима омогућити модеран начин да пратите успех и напредовање свог детета. "Електронски дневник" дозвољава да се оцене и изостанци ученика сваког момента могу видети путем Интернета, СМС порука или телефонским путем изван школе. Од ове школске године све оцене ученика ће се заводити у централни школски компјутер, а база оцена целе школе ће се објављивати једном недељно, тако да ћете у периоду од седам дана имати најновији преглед стања за своје дете.

Да бисте проверили оцене путем Интернета кликните на следећи линк.

Преглед оцена