"Пажљивкова правила у саобраћају"

pazljivkoПредставници Агенције за безбедност саобраћаја Града Смедерева у оквиру своје кампање за најмлађу категорију  учесника у саобраћају,  посетили су нашу школу   и издвојена одељења у Раљи и Врбовцу. Том приликом, свим ђацима првацима уручена је књига "Пажљивкова правила у саобраћају" и прслук који ће ђацима много помоћи да што безбедније учествују у саобраћају.

Слике

Дечија недеља Радинац 2017

У нашој школи је од 2. – 6. октобра 2017. обележена Дечиdecija nedelja 2017ја недеља низом различитих активности под слоганом

„За радост сваког детета- градимо мостове међу генерацијама“

Посебна пажња посвећена је размени знања и искуства деце са одраслима и старим члановима друштва, као и значају и развоју повезаности деце у оквиру вршњачких група.

Опширније: Дечија недеља Радинац 2017

Дан школе

index2Понедељак, 9. октобар одличан почетак недеље, часови су скраћени, а након школе дуго очекивана приредба поводом прославе Дана школе. После Химне, све присутне поздравила је директорка школе, а након тога низале су се  бројне тачке.

Прво су на сцену изашли чланови Драмске секције са добро припремљеном представом Орфеј и Еуридика Златка Грушановића. Овај комад на на комичан начин дочарава живот глумаца у позоришту, потешкоће редитеља, а уједно нас подсећа и на грчку митологију. Ученици наше школе овај комад извели су на такмичењу младих глумаца Театар од снова које организује ОШ „Бранко Радичевићˮ из Лугавчине.

Опширније: Дан школе

Пријем првака 2017

prvaciУ нашој школи је 31.августа 2017. године организован свечани пријем ђака првака.

Речи добродошлице првацима и њиховим родитељима у име колектива школе упутила је директорка Јасмина Бранковић.Након приредбе коју су извели будући ученици петог разреда, учитељице првог разреда :

Јелица Бабић, Јасмина Јовановић и Наташа Ђорђевић Арсић прозвале су своје ученике и поделиле поклоне добродошлице .

У подручним школама, у Раљи учитељица Драгица Јовановић и у Врбовцу учитељица Јелена Цветковић, такође су припремиле свечанипријем ђака првака.

Да је пријем био веома срдачан и весео сведоче фотографије.